0 TL

Tarihsiz Ajanda ve tarihsiz defterlerimiz termo deri kaplı ve gizli spiralli olarak üretimi yapılarak en uygun fiyata sipariş alınır.

Tarihsiz Ajanda ve tarihsiz defterlerimiz termo deri kaplı ve gizli spiralli olarak üretimi yapılarak en uygun fiyata sipariş alınır.

Kağıt: 80gr. Krem Renk, Sayfa Sayısı: 224 Baskı: Lazer

Kapak: Termo Deri

Model: Sirkeci Gizli Spiralli Tarihsiz Defter

Teslim Süresi: Tasarım Onayından Sonra 2 gün içerisinde kargo.

*Ücretsiz tasarım desteği.

"Farklı Özelliklerdeki Ürünleriniz İçin İletişime Geçebilirsiniz." 


TARİHSİZ DEFTER/ TARİHSİZ AJANDA

Tüm promosyon ürünlerinin arasında en çok üretilen ve tercih edilen ürünlerin başında ajandalar veya defterler gelmektedir. Ancak daha önceki yıllarda tarihli defterlerin veya ajandaların kullanılması defterleri bir senelik kullanıma sıkıştırmaktaydı. Bunu engellemek ve defterin kullanımını daha uzun hale getirmek için artık firmalar tarihsiz defterleri tercih etmektedirler. 

Defterinizi isterseniz kişiselleştirebilir ve logonuzu ekleyebilirsiniz. Adınız, projeniz, ünvanınız veya departmanızla ilgili bilgilerle defterinizi özelleştirebilirsiniz. Ajandaların avantajları firmanızın reklamını yapması ve kalitesini ortaya koymasıdır. Tarihsiz defterler kullanarak toplantılarda, konferanslarda kayıtlarınızı tutarken bir yanda da firmanızın tanıtımını yapabilirsiniz. Yapacağınız planları, projeleri veya herhangi bir konuda gündeminizde olan konuları hatırlatıcı olarak kullanabilirsiniz.

Ankara www.matbaanyaninda.com firması olarak tarihsiz defterlerimiz termo deri kaplı ve gizli spiralli olarak üretimini yapmaktayız. Aklınıza takılan her türlü soru için alanında uzman olan kadro personelimizi iletişim bilgilerimizdeki numaralardan arayarak toptan ve perakende tarihsiz defter satış fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz

 

Işık Reklam Whatsapp Numarası