0 TL

Kişiye Özel Masa Takvimleri için farklı renkler, çeşitler, ebatlar, en uygun fiyat. Online sipariş ile Ankara içi ücretsiz kargo. Lütfen iletişime geçiniz.

Kişiye Özel Masa Takvimleri için farklı renkler, çeşitler, ebatlar, en uygun fiyat. Online sipariş ile Ankara içi ücretsiz kargo. Lütfen iletişime geçiniz.

Kişiye Özel Masa Takvimleri


Masa takvimleri sizin ve sevdiklerinizin yeni yılını  kutlamak için harika birer yoldur. Uygun boyutları, çalışma alanınıza yetenek ve stil eklerken planlamanıza ve düzenli kalmanıza yardımcı olur. Ankara Matbaa www.matbaanyaninda.com firması olarak kişiye özel masa takvimlerinizi her bir aya ailenizin birer fotoğrafı gelecek şekilde aile fotoğraflı masa takvimine sahip olabilirsiniz. 2020 yılı yeni masa takvimi trendleri arasında yer alan aile temalı takvimler son derece popülerdir. 

Firmamız masa takvimlerinizi dayanıklı ve yüksek kaliteli kart bloğuna basımını gerçekleştirmektedir. İstediğiniz boyut, renk ve desen saçeneğinde basımını yapmaktayız.  masa takvimleri, dayanıklı, yerleşik bir şövale ile kalın, yüksek kaliteli kart stoğuna yazdırılır. 

İstediğiniz boyutlarda aşağıdaki uygulamaları yaparak kolayca benzersiz bir masa takvimi oluşturabilirsiniz: 

Fotoğraflar: Takviminizin her ayının sayfalarını süslemek için fotoğraf ekleyin. Çok çeşitli fotoğraf düzenlemeleriyle, her sayfaya yaratıcı bir şekilde yerleştirilmiş bir veya daha fazla fotoğraf ekleyebilirsiniz. 

Mevsimsel Tasarımlar: Her ayın mevsimine ve kutlamalarına uygun çeşitli mevsimlik görüntüler ve tasarımlarla takviminize renkli bir dokunuş ekleyin. Seçenekler arasında şubat ayı için mükemmel kalpler ve Kasım ayında sonbahar yaprakları yer alabilir. 

Arka Planlar: Geçmişe dönük rustik dokular, çarpıcı mermer desenleri veya zarif suluboya fırça darbeleri içeren şık ve modern bir arka plan da seçebilirsiniz. 

Kapak Tasarımı: Fotoğraf ve metin ekleyerek özel masa takvimi kapağınızı tasarlayabilirsiniz. Örneğin soyadınızı, monogramınızı, kısa mesajınızı veya o yılki sloganınızı ekleyebilirsiniz. Eğlenceli ve çağdaş stillerle, yeni özel masa takvimi tasarlamak hızlı ve çok kolay bir yöntemdir. 

Tasarladığınız masa takviminizi sahasında tecrübeli personelimizle paylaşabilir ve tecrübelerinden istifade ederek üretim sürecine sizde dahil olabilirsiniz.

Aklınıza takılan her türlü soru için alanında uzman olan kadro personelimizi iletişim bilgilerimizdeki numaralardan arayarak kişiye özel masa takvimi satış fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

 

Teslim Süresi: Tasarım Onayından Sonra 3-4 gün içerisinde kargo.

*Ücretsiz tasarım desteği.

"Farklı Özelliklerdeki Ürünleriniz İçin İletişime Geçebilirsiniz." 

 

Işık Reklam Whatsapp Numarası