Matbaan Yanında Hakkımızda


Tanıtım, tasarım, grafik, pazarlama, medya satın alma çalışmalarıyla 1995 yılından bu yana hizmetlerine devam eden şirketimiz, “müşteri memnuniyeti” merkezli çalışmalarıyla, Işık Reklam Matbaa Pazarlama Ltd. Şti. olarak, hızla kaliteyi yükselterek yoluna devam etmektedir.

Gelişen teknoloji ile Yurtiçinde ve dışında; kurumsal, internet tabanlı iletişim çözümlerini, her bölgede eşit ve en etkin şekilde sunmak, sürekli iyileştirme felsefesi ile müşteri memnuniyetini mümkün olan en yüksek noktaya çıkarmak, verimli iş ortaklıkları kurmak, kalitede ve teknolojik gelişmelerde lider olmak, çalışanlarının gelişimini desteklemek, motivasyon ve iş tatminini ilerletmek asıl hedefimiz olacaktır.

Sonuç odaklı pazarlama yaklaşımlarını; müşterilerimizin değerine değer katacak doğru teknik ve teknolojiler ile, etkin ve verimli çözümler sunarak sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Şirketimizin kurulduğu yıldan bu yana; üretim ve hizmet sektöründe, özel veya tüzel pek çok kuruluşa; her konuda Reklam / Tanıtım propagandalarında, Gazete & Radyo Reklamları, Baskılı Meteryallerin tasarımı ve basımı konusundan A’dan Z’ye tüm basım İşleri, Fotoğraf Çekimi (bütün ürünler ve kurumsal) İnternet Hizmetleri, Promosyon ürünleri, Tabela & Branda, Bez Afiş, Folyo & Etiket kesimi gibi ana başlıklarda hizmet vermekteyiz.

 

Digital Baskı Olarak Neler Yapıyoruz


* Medya satın alma (gazete ve radyo reklamları),
* Tanıtım, tasarım ve grafik çalışmaları,
* Matbaa hizmetleri, (A’dan Z’ye)
* Web tasarımı,
* İnternet hizmetleri, (google reklamları)
* Kurumsal kimlik çalışmaları,
* Fotoğraf çekimi, (bütün ürünler ve kurumsal)
* Yılbaşı promosyon ürünleri,
* Branda, Bez Afiş, Folyo & Etiket kesimi ve Tabela.
* Kişiye özel ürünler

Işık Reklam Whatsapp Numarası