Kargo

Teslimat Süreci

Siparişiniz seçmiş olduğunuz özelliklere göre üretildikten sonra belirtilen süre içerisinde tarafınıza gönderilir. Siparişler KDV dahil 100 TL üzeri alışverişlerinizde Mng Kargo aracılığı ile adresinize ücretsiz ile gönderilir. 100 TL altı alışverişlerinizde Mng Kargo aracılığı ile adresinize karşı ödemeli olarak gönderilir. Bu gönderim şekli dışında ANKARA İÇİ 100 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE TESLİMAT DİREKT OLARAK MATBAANYANİNDA.COM PERSONELİ TARAFINDAN SAĞNLAMMAKTADIR.

Ankara içi (banliyöler hariç) KDV Dahil 100 TL üzeri alışverişlerinizde teslimat direkt olarak matbaanyaninda.com personeli tarafından sağlanmaktadır.

Kargo Süreci Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; tarafımızdan verilecek kargo takip numarası ile Mng Kargo görüşmek olacaktır. Görüşülen kargo firması ile tatmin edici bir cevap alınımazsa, müşteri temsilcimiz ile görüşme sağlayarak size sağlıklı bir bilgi firmamız tarafından verilecektir.

Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bölgenizde kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse üründen firmamıza geri iade edilir. 

Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.

Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi takdirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.

Işık Reklam Whatsapp Numarası