0 TL

Yapışkanlı Kişiye Özel Folyo Etiket modelleri, yapışkanlı folyo etiket markaları, seçenekleri, özellikleri ve en uygun fiyatlarla Matbaan Yanında’da.

Yapışkanlı Kişiye Özel Folyo Etiket modelleri, yapışkanlı folyo etiket markaları, seçenekleri, özellikleri ve en uygun fiyatlarla Matbaan Yanında’da.

YAPIŞKANLI KİŞİYE ÖZEL FOLYO ETİKET


Markanızı veya ürününüzün tanıtımını istediğiniz yerde yapmanın fırsatını yakalamak istiyorsanız folyo etiketler tam size göredir. Folyo sticker olarak da adlandırılmaktadır. Tanıtımınızı arabanızın camında da yapabilir ya da istediğiniz bir dış mekanda yapabilirsiniz. Şahsi araçlarda, dükkanlarda ve mağazalarda, sağlık ve güzellik sektöründe, tekstil sektöründe, ticari fuarlar ve etkinliklerde çok sık olarak kullanılmaktadır.

Piyasada kullanılan birçok folyo etiket çeşitleri bulunmaktadır. Baskes folyo etiket, opak folyo etiket, alüminyum folyo etiket, gümüş folyo etiket, altın renkli folyo etiket başlıca kullanılanlarıdır. Birçok desen ve renk seçeneği ile simli, hologramik, metalik, kadife çeşitleri de mevcuttur. Rulo folyo etiket ve yaprak folyo etiket biçiminde üretilebilmektedir.

Yapışkanlı folyo etiketlerin en önemli avantajlarından birisi son derece dayanıklı olması ve tanıtımınızı sürekli kılmasıdır. Kişiye özel folyo etiketleri bir kere yapıştırdığınızda istemediğiniz sürece asla kendiliğinden çıkmaz. Yıpranması ve aşınması yıllar alır.

Ankara www.matbaanyaninda.com. Firması olarak yılların biriktirdiği tecrübe ile hem kişiye özel folyo etiket hem de promosyon amaçlı folyo etiket üretimi yapmaktayız. Folyo baskılarımız son derece kalitelidir. Aklınızdaki fikirleri baskıya dönüştürmek istiyorsanız sizlere ücretsiz tasarım desteği de sağlamaktayız.

Aklınıza takılan her türlü soru için alanında uzman olan personelimizi iletişim bilgilerimizdeki numaralardan arayarak toptan ve perakende kişiye özel folyo etiket satış fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Folyo Kesim

20 cm uzunluğunda

Teslim Süresi: Tasarım Onayından Sonra 1 iş günü içerisinde kargo.

*Ücretsiz tasarım desteği.

"Farklı Özelliklerdeki Ürünleriniz İçin İletişime Geçebilirsiniz." 

Işık Reklam Whatsapp Numarası