0 TL

Metalize duvar saatleri en çok tercih edilen ürünlerdendir. Özellikle sevdiğiniz kişilerin ve aile bireylerinin fotoğraflarıyla kaplı dekoratif duvar saatleri çok tercih edilmektedir.

Metalize duvar saatleri en çok tercih edilen ürünlerdendir. Özellikle sevdiğiniz kişilerin ve aile bireylerinin fotoğraflarıyla kaplı dekoratif duvar saatleri çok tercih edilmektedir.

METALİZE DUVAR SAATİ 


Kişiye özel ürünler arasında metalize duvar saatleri en çok tercih edilen ürünlerdendir. Özellikle sevdiğiniz kişilerin ve aile bireylerinin fotoğraflarıyla kaplı dekoratif duvar saatleri çok tercih edilmektedir. Ankara Ofset Baskı www.matbaanyaninda.com olarak firmamız uzun yılların verdiği tecrübe ile sizlerin eğilimlerini dikkate alarak metalize duvar saatleri konusunda uzmanlaşmış bulunmaktadır.

Evinizde, firmanızda sadece zamanı göstermesi amacıyla değil dekoratif amaçlı duvar saatleri kullanmak gittikçe yaygınlaşmaktadır. Promosyon olarak da kullanılabilmektedir. Bu sayede firmanızın reklam ve tanıtımı sürekli olarak yapılmaktadır.

Promosyon ürünü olarak kullanmak isterseniz özellikle fitness salonları, okul duvarları başka bir deyişle zamanın önemli olduğu yerlerde kullanabilir. Bu sayede çok iyi tanıtım imkanı bulursunuz.
Sizlerde ister kişiye özel duvar saati ister promosyon duvar saati tercih edin göz alıcı ve dikkat çekici olmasına dikkat edin.

Firmamızın sizlere sunduğu metalize duvar saati örnekleri veya metal duvar saati modelleri için iletişime geçmeyi unutmayın. Aklınıza takılan her türlü soru için alanında uzman olan kadro personelimizi iletişim bilgilerimizdeki numaralardan arayarak toptan ve perakende metalize duvar saatleri satış fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

MY-V30-541-GV Metalize Duvar Saati 

Ø 40 cm

Teslim Süresi: Tasarım Onayından Sonra 3-4 gün içerisinde kargo.

*Ücretsiz tasarım desteği.

"Farklı Özelliklerdeki Ürünleriniz İçin İletişime Geçebilirsiniz." 

 

 

Işık Reklam Whatsapp Numarası