0 TL

Plaket ürünleri için farklı renkler, cam, çeşitler, ebatlar, en uygun fiyat. Online sipariş ile Ankara içi ücretsiz kargo. Lütfen iletişime geçiniz.

Plaket ürünleri için farklı renkler, cam, çeşitler, ebatlar, en uygun fiyat. Online sipariş ile Ankara içi ücretsiz kargo. Lütfen iletişime geçiniz.

PLAKET ÜRÜNLERİ

Özel günlerde, takdir ve ödüllendirmede, emekliliklerde, başarıyı kutlamada veya şirket anısı olarak kullanılan plaketler takdim edilenin üzerinde çok yoğun duygular oluşturur. Çok nadir bir şekilde alındığından kutlama ile verilir. Belki kişilerin ömründe bir kere alacağı bir anı olacağından plaketlerin bastırılması, hazırlanması ve verilmesi çok önemli faaliyetlerdir. Çalışan personeliniz üzerinde kurumunuza veya şirketinize olan aidiyet duygusunu artırır. 
Kimi insanlara yıllarca verdiği hizmet karşılığı, kimisine yaptığı hayır işleri, kimilerinin kurum içi başarıları ve güzel çalışmaları sonucu verilen plaketler başka bir deyişle emsallerinden daha çok başarı ve gayret gösterenler için verilir.

Plaketler maddi değerlerden çok manevi değerler atfeder. Evlerimizin ve iş yerlerimizin en güzel yerini süsler ve uzun yıllar boyunca nesilden nesile sergilenir. Genel olarak veriliş nedenleri; teşekkür plaketi, anı plaketi, takdir plaketi olarak verilirler.

Plaketlerin yapımında kullanılan malzeme bakımından birçok çeşidi bulunmaktadır. Ahşap plaket, kristal plaket, altın plaket, gümüş plaket, metal plaketler, tabak plaketler en çok kullanılanlarıdır.
Şekil olarak genellikle yuvarlak, kare, üçgen şeklinde yapılırlar. Kişiye özel değişik figürler kullanılarak plaketler de imal edilmektedir. Plaketler genellikle kutuları ile beraber verilir. Elbette kutusuz plaketler de mevcuttur. Özellikle Kadife plaket kutusu, deri plaket kutusu en çok tercih edilen kutular arasındadır.

Ankara Matbaan Yanında adresinden plaket çeşitlerimizi ve plaket örneklerimizi gözden geçirebilirsiniz. Alanında uzman olan kadromuzla görüşerek plaket yapım aşamasında ve plaket yazısı konusunda bilgi alabilirsiniz. Tabak plaketlerimizi kadife plaket kutusu ile beraber sunuyoruz. Sizler için plaket konusunda seçeneğimiz bol. Plaket yaptırmak istiyorsanız hemen bize ulaşıp plaketinizi sipariş edebilirsiniz.

Aklınıza takılan her türlü soru için alanında uzman olan personelimizi iletişim bilgilerimizdeki numaralardan arayarak toptan ve perakende plaket satış fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Cam Üzeri UV Baskılı

Teslim Süresi: Tasarım Onayından Sonra 1-2 gün içerisinde kargo.

*Ücretsiz tasarım desteği.

"Farklı Özelliklerdeki Ürünleriniz İçin İletişime Geçebilirsiniz." 

Işık Reklam Whatsapp Numarası