0 TL

Kişiye özel baskılı kumaş bez çanta en uygun fiyata Ankara içi ücretsiz kargo seçeneği ile Matbaan Yanında.

Kişiye özel baskılı kumaş bez çanta en uygun fiyata Ankara içi ücretsiz kargo seçeneği ile Matbaan Yanında.

KİŞİYE ÖZEL BEZ ÇANTA


Basılı bir kumaş çanta, doğada kaybolmayan plastiğe alternatif olarak kullanılmaktadır. Plastik poşetlerin hem çevreye zararı hem de ücretli olması bez çantaları popüler hale getirmiştir. Promosyon bez çantalar veya kumaş çantalar tanıtımınız için çok önemlidir. Firmanızın çevreye duyarlı olduğunu tüm herkese gösterir. Çevresel duyarlılığınızı ortaya koymak istiyorsanız kumaş veya bez çantalar bunu sağlamada mükemmel bir araçtır.  En çevre dostu ürün olarak tüm dünya da kullanımı gün geçtikçe yaygınlaşmaktadır. Bez çantalar, pamuklu, kumaş ve jüt olarak üretilebilmektedir. Bazı insanlar bu isimlerden başka eko çanta olarak ta isimlendirmektedir.

Kişiye özel baskılı kumaş sırt çantası yaptırabilirsiniz. Size ait her hangi bir desen, motif, fotoğraf vb. kişisel ne istiyorsanız süblümasyon baskılı gerçekleştiriyoruz. Ankara www.matbaanyaninda.com firması olarak ücretsiz tasarım desteği sağlıyor ve sizlerin fikirlerini baskıya hazırlıyoruz.    

Kumaş çantalarımızın baskılarına olağanüstü özen gösteriyoruz ve renklerin marka gereksinimlerine ve sanat özelliklerine uygun olmasını sağlıyoruz. Baskılarımızı yaparken son teknolojinin sağladığı baskı araçları ve basım malzemeleri kullanıyoruz. Renk solumu ve karışması problemi yaşamanızı önleyecek her türlü tedbiri alıyoruz.

Aklınıza takılan her türlü soru için alanında uzman olan kadro personelimizi iletişim bilgilerimizdeki numaralardan arayarak toptan ve perakende kişiye özel bez çanta satış fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Süblümasyon Baskılı 

Bez Çanta Ebadı: 34x44 cm 

Teslim Süresi: Tasarım Onayından Sonra 7 gün içerisinde kargo.

*Ücretsiz tasarım desteği.

"Farklı Özelliklerdeki Ürünleriniz İçin İletişime Geçebilirsiniz." 

Işık Reklam Whatsapp Numarası