0 TL

Son Akşam Yemeği yahut Son Yemek, 15. Yüzyılda Milano’da Leonardo da Vinci tarafından Duke Lodovico Sforza’nın isteği üstüne yapılmış fresktir.

Son Akşam Yemeği yahut Son Yemek, 15. Yüzyılda Milano’da Leonardo da Vinci tarafından Duke Lodovico Sforza’nın isteği üstüne yapılmış fresktir.

Son Akşam Yemeği Tablosu

Son Akşam Yemeği yahut Son Yemek (İngilizce: The Last Supper, İtalyanca: Il Cenacolo or L'Ultima Cena), 15. Yüzyılda Milano'da Leonardo da Vinci tarafından Duke Lodovico Sforza'nın isteği üstüne yapılmış fresktir.

Hıristiyan inanışına göre, İsa Mesih'in Romalı askerlerce tutuklanmasından bigün önce (Pesah Günü öncesi) havarileriyle yediği son akşam yemeğini anlatım eder.

İşyerinize ve evinize sanatsal bir dokunuş yapmak istiyorsanız dekoratif tablolar tam size göredir. Evinize ya da işyerinize astığınız tablolar sizler hakkında insanlara olumlu ipuçları verirler. Sizi sanatsever, estetiğe ve el emeğine önem veren bir kişi olarak tanıtır. Mükemmeliyetçi olmasa da sizi birer profesyonel olarak tanıtır. 

Son yıllarda işyerlerinde ve evlerde sıkça kullanılmaya başlayan dijital baskı duvar tabloları oldukça popüler hale gelmiştir. Özellikle dünya çapında ünlü tablo baskıları kaliteli çerçeveler kullanılarak duvarlarımızı süslemeye devam etmektedir.

2020 yılında en çok tercih edilen ve trend haline gelen tabloların başlıcaları; Son Akşam Yemeği, Yıldızlı Gece, Naturmor-I, Frida Kahlo, Bulutların Üzerinde Yolculuk, Atina Okulu, Kış Manzarası, İnci Küpeli Kız, İstanbul, Gökdelende Öğle Yemeği en çok tercih edilenler arasındadır. Sadece ünlü resimleri değil aynı zamanda ünlü fotoğraflarda tablo olarak asılmaktadır.

İsterseniz tablolarınızı kişiselleştirebilir istediğiniz fotoğrafı veya resmi koyabilirsiniz. Kişiye özel fotoğraf baskılı tablolarda oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Çocuğunuzun yaptığı resmi tablo olarak astırmak istemez misiniz? İşte size mükemmel bir fikir!

Ankara Matbaa ve Ofset : www.matbaanyaninda.com adresinden tablo çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz. Hediye sanatsal tablo veya promosyon amaçlı tabloların da üretimini yapmaktayız. Mat camlı çerçeveye ve yüksek kalite baskıyla sizlere hizmet etmeyi amaç edinmiş bulunuyoruz.

Aklınıza takılan her türlü soru için alanında uzman olan personelimizi iletişim bilgilerimizdeki numaralardan arayarak toptan ve perakende tablo satış fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

37x68 cm, 2.5 cm'lik mat camlı çerçeve, yüksek kalite baskı.

Teslim Süresi: Tasarım Onayından Sonra 3-4 gün içerisinde kargo.

*Ücretsiz tasarım desteği.

"Farklı Özelliklerdeki Ürünleriniz İçin İletişime Geçebilirsiniz." 

Işık Reklam Whatsapp Numarası