0 TL

Kişiye özel fotoğraflı kupalar doğum günleri ve özel günlerin çok rağbet gören hediyeleri arasındadır. Yine kişiye özel kupalar, etkinliklerde ve kutlamalarda çalışanlara ve müşterilere vermek için harika hatıralar olabilir.

Kişiye özel fotoğraflı kupalar doğum günleri ve özel günlerin çok rağbet gören hediyeleri arasındadır. Yine kişiye özel kupalar, etkinliklerde ve kutlamalarda çalışanlara ve müşterilere vermek için harika hatıralar olabilir.

KİŞİYE ÖZEL BASKILI KUPA BARDAK

 

Yüksek kaliteli baskılı kişiye özel kupalar ile sabahları çayınızı yudumlamaya ne dersiniz? Ayrıca tam renkli baskımızla kendi kahve kupanızı tasarlayabilir, üzerine özel bir mesaj bastırabilirsiniz. Ya da eğlenceli bir tasarım fikrini de kupanıza yansıtabilirsiniz. Kişiye özel fotoğraflı kupalar doğum günleri ve özel günlerin çok rağbet gören hediyeleri arasındadır. Yine kişiye özel kupalar, etkinliklerde ve kutlamalarda çalışanlara ve müşterilere vermek için harika hatıralar olabilir.

Özel baskılı kupalar promosyon amaçlı ve hediyelik olarak kullanılmaktadır. Promosyon kupa bardakları alacaksanız şirketinizin ismi ve logosunu görünür kılmanın mükemmel bir yolunu bulmuşsunuz demektir. Çok iyi tercih edilmiş promosyon amaçlı kişiye özel kupalar şirketinizi, grubunuzu veya özel günlerinizi olumlu etkileyebilir.

Piyasada çok çeşitleri bulunan baskılı kupalardan özellikle tercih edilenlerden; metal kupalar, porselen kupa bardaklar, cam kupa bardaklar, akrilik ve paslanmaz çelik kupalar, seramik kupalar başlıcalarıdır. En çok tercih edileni porselen kupa bardaklardır.

Ankara Matbaa ve Digital Baskı adresini ziyaret ederek fotoğraf, logo, özel mesaj ile basılmış veya oyulmuş özel kahve kupalarımızı inceleyebilirsiniz. Sizde size özel baskılı kupa bardaklarınızın siparişini verin. En ucuz baskılı kupa bardakların bizde olduğunu garanti ediyoruz. Toptan alışverişlerde uygulanacak olan indirimlerden faydalanabilirsiniz. 

Aklınıza takılan her türlü soru için alanında uzman olan personelimizi iletişim bilgilerimizdeki numaralardan arayarak toptan ve perakende baskılı kupa bardakları satış fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Süblümasyon Baskılı Porselen kupa

Teslim Süresi: Tasarım Onayından Sonra 1-2 gün içerisinde kargo.

*Ücretsiz tasarım desteği.

"Farklı Özelliklerdeki Ürünleriniz İçin İletişime Geçebilirsiniz." 

Işık Reklam Whatsapp Numarası