0 TL

Kişiye Özel Folyo Etiket modelleri, yapışkanlı folyo etiket markaları, seçenekleri, özellikleri ve en uygun fiyatlarla Matbaan Yanında’da.

Kişiye Özel Folyo Etiket modelleri, yapışkanlı folyo etiket markaları, seçenekleri, özellikleri ve en uygun fiyatlarla Matbaan Yanında’da.

KİŞİYE ÖZEL FOLYO ETİKET

Markanızı yada ürününüzün tanıtımını istediğiniz yerde yapmanın fırsatını yakalamak istiyorsanız folyo etiketler tam size göredir. Folyo sticker olarak da adlandırılmaktadır. Tanıtımınızı arabanızın camında da yapabilir ya da istediğiniz bir dış mekanda yapabilirsiniz. Şahsi araçlarda, dükkanlarda ve mağazalarda, sağlık ve güzellik sektöründe, tekstil sektöründe, ticari fuarlar ve etkinliklerde oldukça sık olarak kullanılmaktadır.

Piyasada kullanılan birçok folyo etiket çeşitleri bulunmaktadır. Baskes folyo etiket, opak folyo etiket, alüminyum folyo etiket, gümüş folyo etiket, altın renkli folyo etiket başlıca kullanılanlarıdır. Birçok desen ve renk seçeneği ile simli, hologramik, metalik, kadife çeşitleri de mevcuttur. Rulo folyo etiket ve yaprak folyo etiket biçiminde üretilebilmektedir.

Yapışkanlı folyo etiketlerin en önemli avantajlarından birisi son derece dayanıklı olması ve tanıtımınızı sürekli kılmasıdır. Kişiye hususi folyo etiketleri bir kere yapıştırdığınızda vazgeçtiğiniz sürece asla kendiliğinden çıkmaz. Yıpranması ve aşınması yıllar alır.

Ankara Dijital Ofset Firması olarak yılların biriktirdiği edinim ile hem kişiye hususi folyo etiket hem de promosyon amaçlı folyo etiket üretimi yapmaktayız. Folyo baskılarımız son derece kalitelidir. Aklınızdaki fikirleri baskıya dönüştürmek istiyorsanız sizlere parasız tasarım desteği de sağlamaktayız.

Aklınıza takılan her türlü sual için alanında uzman olan personelimizi yazışma bilgilerimizdeki numaralardan arayarak toptan ve perakende kişiye özel folyo etiket satış fiyatları hakkındaki malumat alabilirsiniz.

 

 

Folyo Kesim 

50 cm 

Teslim Süresi: Tasarım Onayından Sonra 1 iş günü içerisinde kargo.

*Ücretsiz tasarım desteği.

"Farklı Özelliklerdeki Ürünleriniz İçin İletişime Geçebilirsiniz." 

Işık Reklam Whatsapp Numarası