İSME ÖZEL BASKILI ANAHTARLIK


Kişiye özel anahtarlıklar çeşit ve maksadına bağlı olarak geniş bir yelpazede yer alır. 2020 yılı en popüler anahtarlık çeşitleri el feneri anahtarlık, bilek kayışları, karabina anahtarlık, fotoğraflı anahtarlık, lazer anahtarlık ve isme özel anahtarlık olmak üzere daha bir çok trend olacak çeşitleri mevcuttur. Ticari fuarlar, promosyon ve kişisel etkinlikler için mükemmeldir. Çok iyi pazarlama araçlarından biri haline gelebilir. İster promosyon anahtarlık ister kişiye özel anahtarlık tercih edin kaliteden asla taviz vermeyin. İnsanların hobi ve tutkularına göre kişiselleştirilebilirsiniz.

Örneğin kampçılık yapan bir kişiye el feneri temalı anahtarlık hediye etmek en doğru adımdır. Ankara ofset baskı www.matbaanyaninda.com firması olarak sizlere özel nikel alaşımlı anahtarlık üretimi yapmaktayız. Çok kaliteli anahtarlık halkası ve anahtarlık kancası da dahil olmak üzere sizler için üretimini yapıyoruz.

Ürünlerimiz anahtarlık modelleri arasında çiftlere özel anahtarlık ve sevgiliye özel anahtarlıklar da mevcuttur. Erkek ve bayan anahtarlık modellerimizi sitemizden gözden geçirin.

Hediyelik anahtarlık son derece ucuz bir yöntemdir. Bu sayede reklam ve tanıtımınız için fazla para harcamamış olursunuz.
Mesajınız, logonuz, resminiz ile basılmış veya kazınmış kişiselleştirilmiş anahtarlıklarımızı ve anahtar etiketlerimizi satın alın. Unutmayın çok küçük bir şey gibi görünse de hedef kitleyi etkilemede bire birdir.

Aklınıza takılan her türlü soru için alanında uzman olan personelimizi iletişim bilgilerimizdeki numaralardan arayarak toptan ve perakende kişiye özel anahtarlık çeşitleri satış fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

KOD: MY-AN-5160-FM

Teslim Süresi: Tasarım Onayından Sonra 3-4 gün içerisinde kargo.

*Ücretsiz tasarım desteği.

"Farklı Özelliklerdeki Ürünleriniz İçin İletişime Geçebilirsiniz." 

 

Işık Reklam Whatsapp Numarası