İki ve Üç Katmanlı Lüks Kartvizitler

Gerçekten potansiyel müşterilerinize unutulmaz bir ilk izlenim oluşturmayı düşünüyorsanız size bu makalemizde lüks kartvizit çeşitlerinden bahsedeceğiz. İnsanlar kartvizitleri sadece tanıtım ve bilgilendirme maksatlı olarak görse de aslında öne çıkma ve etkileme şansı sunmalıdırlar. Sadece bir kartvizit sizin markanızın mükemmel bir reklam aracı olabilir. Sizin markanızın kalitesi hakkında çok iyi ipuçları verebilir.

İnsanlara sadece görünüm olarak değil dokunsal bir fark sağlamak istersiniz.  Buda iki ve üç katmanlı lüks kartvizitler sayesinde olabilir.  Ön ve arkası ayrı olarak yazılıp birbiriyle yapıştırılıp baskıya hazır hale getirilir. İşlem bu kadar basit olmasına karşın etkileme ve öne çıkma diğer geleneksel kartvizitlerden çok daha büyük fark oluşturur. Sadece iki katmanlı mı tabii ki hayır. Üç katmanlı kartvizitler ile üç ayrı katmanı bir birine yapıştırıp farklı renkler ile daha da kaliteli hale getirebiliyorsunuz.

Lüks Kartvizit Çeşitleri

İki ve Üç katmanlı kartvizitleri yapılan son eklemelerle mükemmel hale getirmenin yöntemlerini sıralayalım:

Kenarları Boyalı Kartvizitler: Kurumsal renginize göre kartvizitinizin kenarlarını eşleştirebilirsiniz. Benzersiz bir etki sağlar. Tüm büyük şirketler tarafından tercih edilir. 

Lazer Kesim: Yeni çift başlı lazer kesici ile neredeyse karmaşık, hatta her şekil kesilebilir. Lazer kesim dubleks kartvizitlerin bu kadar etkili olabileceği hakkında sizlere fikir verir. Sonuçları mükemmeldir.

Altın Rengi Varak Baskı Kartvizitler: Altın yaldızlı olarak basımı yapılır. Çok şık, lüks ve modern duruşu ile markanızı öne çıkarır. Bazı kartvizitler bir kere kullanılır ve atılır ancak altın renkli varak kartvizitler saklanmaya değerdir.

Gümüş Folyo Kartvizitler

Bronz Folyo Kartvizitler

Kabartma Uygulamaları: İçe doğru baskılama yöntemi veya dışa doğru kabartma yöntemi kullanılabilir. Bu tarz kartvizitler nadirdir ve dokunsal olarak etkileyicidirler. Saygınlık ve güvenilirliği ön plana çıkarma adına bire bir kartvizitlerdir.

Laklı Kartvizitler: Baskı yapılacak olan yüzey üzerine kısmi olarak lak uygulamasıyla kartvizitinizde görünmesini istediğiniz isim, şirket ya da logonuzu ön plana çıkarabilir.

Folyo Bloklama

Yüksek Parlaklık

Kişiye Özel Karvizitler

Kartvizitlerin renklerini göze hitap eder şekilde yapmazsanız pek etkileme şansı olmayacaktır. İster iki katman ister üç katman olsun bu işlemleri yaptıktan sonra renklendirme, desen, şekillendirme çok önem arz eder. www.matbaanyaninda.com personeli olarak sizlerin müşterilerinizi ve çevrenizi etkileme konusunda kartvizitlerin mükemmelleştirilmesi üzerine çalışmalarımızı yoğunlaştırdık. Sizleri de tasarım ve planlama sürecine dahil ederek daha iyiye doğru yol almaya devam ediyoruz.

Kişiye özel kartvizit denilmekte ancak her kartvizit kişiye özeldir. Biraz daha kendinizden olmasını istediğiniz lüks bir kartvizite ihtiyaç duyuyorsanız sizleri tasarım sürecine dahil edebilir ve size özgü kartvizit sahibi olabilirsiniz. Bu konuda ücretsiz tasarım desteği de sunmaktayız. Lüks kartvizit örneklerimize ve bireysel kartvizit örneklerimize sitemizden bakabilirsiniz.

Dijitalleşen çağımızda kartvizitlerin artık önemini yitirdiği düşünülmekte ancak araştırmalar bunun aksini söylüyor. Her geçen gün kartvizit ihtiyacı bundan 20 sene önceki ihtiyaçtan daha da fazla olmaya başladı. Bu da fiziksel eşyanın hala önemini yitirmediğini bizlere gösteriyor. Etkileşim aracı olarak fiziksellik her zaman ön planda olacağının kanıtını bizlere sunuyor.

Kartınızı birine uzattığınızda onlarda oluşturduğu olumlu etkiyi görmek isterseniz şirketimizin sizler için yaptığı iki ya da üç katmanlı optimize edilmiş kartvizitlerine göz gezdirmeniz yeterli. Kartvizitler konusunda bilgi sahibi olmak istiyorsanız ve etkileme kabiliyetini bilmiyorsanız bizlerle iletişime geçin. Bu konuda sizleri ikna edeceğimizi düşünüyoruz. Sandviç sitili kartvizitlerinizi sizin isteklerinize göre şekillendirip, dokunsal bir etkileşim oluşturup göz alıcılık katıp sizin marka değerinizi yükseltelim. Sizleri rekabetin dışında tutalım.

Işık Reklam Whatsapp Numarası