0 TL

Kartvizitlik En Uygun Çeşitleri, Modelleri ve Fiyatları ile Ankara İçi Ücretsiz Kargo ile

Kartvizitlik En Uygun Çeşitleri, Modelleri ve Fiyatları ile Ankara İçi Ücretsiz Kargo ile

Kartvizitlik Çeşitleri, Modelleri ve Fiyatları 

Dijitalleşen çağımız hala kartvizitlerin yaygın bir şekilde kullanılmasına engel olamadı. İnsanlar artık dünyanın dijitalleştiğini ve kartvizitlerin kullanımının ortadan kalkacağını düşündüler. Ancak bunun aksine kartvizit kullanımı gün geçtikçe artmaya devam etmektedir. Kullandığımız cep telefonları kartvizitin yerini alamadı ve bu yüzden kartvizit çeşidi ve miktarı oldukça arttı.  Özellikle tüm firmalara ait kartvizitlerin kaybolmasını engellemek ve istendiğinde hemen bulunmasını sağlamak için kartvizitlik kullanmak elzem olmuştur.

Gün geçtikçe artan kartvizitlik ihtiyacı kartvizitlik modellerinin de artmasına sebep olmuştur. Şu an da piyasada oldukça fazla kartvizitlik çeşidi bulunmaktadır. Bunların başlıcaları; Masaüstü kartvizit albümü, büyük kartvizitlik, küçük kartvizitlik, kartvizit kutusu, şövalye kartvizit albümü, alfabetik kartvizitlik, tel kartvizitlik, şeffaf kartvizitlik, deri kaplı kartvizitlik, masaüstü şeffaf kartvizitlik piyasada en çok kullanılan kartvizitlik çeşitleridir. Son yıllarda defter şeklinde deri kaplı kartvizitlikler oldukça sık kullanılmaktadır. Hediyelik kartvizitlik veya promosyon amaçlı kartvizitlik olarak da üretimi yapılmaktadır.


Sizlerde yoğun iş temposunda çalışan biriyseniz ve müşterilerinizle irtibatı kaybetmek istemiyorsanız mutlaka edindiğiniz kartvizitleri saklamalı ve kartvizitlik sahibi olmalısınız. İş dünyasında belki yüzlerce insanla iletişime geçmek zorunda kalıyoruz ve isim, iş, unvan hatırlamak oldukça zor bir hal alıyor. Hem müşterilerinizin veya çalıştığınız insanların isimlerini unutmamak hem de onları etkilemek için kartvizitlerinizi gelişi güzel yerlere bırakmamalısınız.  Bu yüzden kartvizitlik sahibi olmanız şarttır.


Ankara www.matbaanyaninda.com adresinden kartvizitlik çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz. Aklınıza takılan her türlü soru için alanında uzman olan personelimizi iletişim bilgilerimizdeki numaralardan arayarak toptan ve perakende kartvizitlik satış fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

350 gr. Kuşe, Çift Yön, Mat Selefonlu Kartvizit

Teslim Süresi: Tasarım Onayından Sonra 2-3 iş günü içerisinde kargo.

*Ücretsiz tasarım desteği.

"Farklı Özelliklerdeki Ürünleriniz İçin İletişime Geçebilirsiniz." 

Işık Reklam Whatsapp Numarası