Sipariş İptali ve İade

Sipariş İptali

Sitemizde bulunan ürünlerden sipariş edebilmek için üyelik şartı bulunmamaktadır. Tasarım sürecinde kendinize ait görsel ve bilgileri göndermek whatsapp üzerinden 0533 670 0 354 veya bilgi@matbaanyaninda.com adresine göndermeniz yeterli olacaktır. Gönderdiğiniz dosyalar tasarımdan sonra baskı onayı için tarafınıza onaya gönderelicektir. Bu onay e-postası tarafınıza ulaşmadan önce siparişinizi herhangi bir ödeme yapmadan iptal edebilirsiniz. İptal talebinizi bilgi@matbaanyaninda.com adresine mail atmanız veya whatsap üzerinden belirtmeniz yeterlidir Siparişin bu şekilde iptali durumunda, siparişinize ilişkin yaptığınız ödemenin iadesi, iptal talebinin tarafımıza ulaşmasından itibaren ortalama 4-5 iş gün içinde, ödeme yönteminize bağlı olarak kredi kartınıza veya banka hesabınıza aktarılacaktır.

İade Koşulları

Tarafınızca gönderilen dosyaya uygun olarak basılmış Baskılı Ürünler’de ise iade imkanı bulunmamaktadır. Bununla birlikte, bu ürünlerde yalnızca tarafımızdan kaynaklanan bir sorunun doğması halinde, ilgili ürün talebiniz ve değerlendirmemiz üzerine tekrar baskıya alınacak ve değişiklik talebinin kabulünde belirtilen sürede teslim edilecektir.

Ürünlerin bizden kaynaklanan bir sebeple tekrar baskıya alınması halinde, ürünün tarafınızca onay verildiği şekilde tekraren baskıya alınacağını ve bu kapsamda gönderdiğiniz belgede düzeltme yapılmayacağını da ayrıca belirtmek isteriz.

Kullanılmış ve hasar görmüş ürünler ile tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilememektedir.

İade İşlemleri

İade işlemleri için bilgi@matbaanyaninda.com veya Türkiye’nin her yerinden alan çevirmeden 444 0 354 nolu telefon müşteri temsilcinize ulaşarak iade talebinizi belirtmeniz yeterlidir. e-fatura mükellefi müşterilerimizin iade faturası kesmesi gerekmektedir.

Ürünün yukarıda belirtilen İade Koşulları’na uygunluğu tarafımızdan kontrol edilip iadeye uygun bulunması ve iade onayı verilmesini takiben  ortalama 4-5 iş günü içinde, siparişinize ilişkin yaptığınız ödemenin iadesi, ödeme yönteminize bağlı olarak kredi kartınıza veya banka hesabınıza aktarılacaktır. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda veya banka hesabınızda görmeniz birkaç gün sürebilir. Belirtilen iade süreci sadece hesabınızın bulunduğu bankaya bağlıdır ve bu kapsamda tarafımızın süreçle ilgili herhangi bir hak veya yetkisi bulunmamaktadır.

Işık Reklam Whatsapp Numarası