150 TL

Figürlü Masa Seti En Uygun Fiyat için Online sipariş ile Ankara içi ücretsiz kargo. Lütfen iletişime geçiniz.

Figürlü Masa Seti En Uygun Fiyat için Online sipariş ile Ankara içi ücretsiz kargo. Lütfen iletişime geçiniz.

FİGÜRLÜ MASA SETLERİ


Oturduğunuz makamı daha değerli kılmanın ve ona başkaları tarafından değer yüklemenin en önemli yollarından birisi masanızın isminiz yazılı tema figürlü masa setleridir. Masanızda duran figürlü setlerin şık ve göz alıcı konumu hem sizin hem de temsil ettiğiniz makamın değerini artıracaktır. Özellikle ülkemizi ve milli değerlerimizi temsil eden figürler kullanmak ve masanızı bununla anlamlı hale getirmek çok önemlidir.

2020 yılı en çok tercih edilen figürlü masa setleri arasından en çok tercih edilenleri Türk Havacılık ve Uzay Sanayisini temsil eden Atak Helikopteri Masa Seti, Gökbey helikopteri Masa Seti, Türk Muharip Birliklerini temsil eden Altay Tankı Masa Seti en çok tercih edilen ürünler arasındadır.
İsterseniz hobinizi ve tutkunuzu temsil eden figürlerle de masanızı süsleyebilirsiniz. Masanıza şık ve güzel bir dokunuş yapmanız sizi ve misafirlerinizi olumlu yönde etkileyecektir.

Promosyon figürlü masa setleri ülkemizde her geçen talep görmeye devam etmektedir. Sizler de bu fırsatlardan yararlanabilir ve tanıtımınızı yapabilirsiniz.
Aklınıza takılan her türlü soru için alanında uzman olan personelimizi iletişim bilgilerimizdeki numaralardan arayarak toptan ve perakende figürlü masa seti satış fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sizlerin yoğun talepleri üzerine ülkemizi gururla muharebe sahasında temsil eden tüm milli savaş araç ve gereçlerini masa figürlü olarak üretmeye devam ediyoruz. Yeni çıkacak olan tüm milli üretimi yapılmış araç ve gereçlerimizin üretimi tasarım aşamasındadır. Sizlere bu milli değerlerimizi sunmak için hazırlıklarımızı yapmaya devam ediyoruz. Yeni çıkan ürünlerimizi Ankara www.matbaanyaninda.com adresinden takip edebilirsiniz.

 

MY-MS-1060 Figürlü Masa Seti

Baskı Alanı: 8x15 cm Metal Etiket

​Ebat: 15x8x10 cm

Teslim Süresi: Tasarım Onayından Sonra 2 gün içerisinde kargo.

*Ücretsiz tasarım desteği.

"Farklı Özelliklerdeki Ürünleriniz İçin İletişime Geçebilirsiniz." 

Benzer Ürünler

Işık Reklam Whatsapp Numarası