Kişiye Özel Sunum Dosyası

Cepli sunum dosyalarındaki trend zamanla değişse de, sunum klasörlerinin çoğu işletme için her zaman bir pazarlama dayanağı olacağı kesindir. Peki neden? Bunu tek kelime ile açıklayacak olursak esneklik diyebiliriz. Klasör cebine ekleme ve klasörden çıkarma özelliği, özel sunum klasörü içeriğinizi kolayca yönetebileceğiniz ve güncelleyebileceğiniz anlamına gelir. Sunum dosyalarınızın cepli olması sizler ve hedef kitleniz için kolaylık ve ergonomi sağlar.

Seminer, sergi veya sadece iş toplantısı gibi yaklaşan bir etkinliğiniz varsa, şirket logonuz ve ayrıntılarınızla özel olarak markalı kişiye özel sunum klasörünüz mükemmel bir çözüm olabilir. Pazarlama stratejilerinin en etkili yöntemi ürünün kişiselleştirilmesidir. Ne kadar çok kişiye özel olursa o kadar çok etkileşim olur. Bu bilimsel bir gerçektir.

İşletmenizi Özel A4 Boyutu Sunum Klasörleriyle Tanıtın

A4 sunum dosyaları potansiyel müşterilerle bağlantı kurduğunuz zamanki getirinizi en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olur. Şirketler tarafından en çok tercih edilen sunum dosya türüdür. Taşınması, yerden tasarruf etmesi ve kullanımı çok uygundur. Her türlü desen ve şekilde üretilebilir. İster şeffaf isterseniz özel yüzeylere basımı yapılabilir.

Cepli markalı klasörler tamamen kişiselleştirilerek uygun bir şekilde tasarlanırlar. Klasör tasarımınız sizin için çok farklı şekillerde çalışacak kadar esnek olabilir. Etkinliğe göre hazırlanmış çok yönlü basılı ekler kullanarak, ilgili bilgileri kitlenize sunabilirsiniz. Kişiye özgü bilgiler içeren kişiselleştirilmiş ekler yazdırarak bir adım daha ileri gidebilirsiniz. Ayrıntılar için www.matbaanyaninda.com  dijital baskı bölümümüze bakarak kişiye özel sunum dosyalarımıza bakabilirsiniz.

Nispeten daha büyük etkinliklerde, tüm katılımcılara eksiksiz bir klasör paketi sunma konusunda endişe duyabilirsiniz. Sonuçta, içeriğin çoğu o bireyle alakasız olabilir ve bu nedenle yüksek bir pazarlama israfı ve sonuç olarak ek maliyetle sonuçlanabilir.

• Müşterinizin ilgi alanlarına özgü olan daha az sayıda (örneğin A4 veya A5 sayfaları, broşürler veya kartpostallar) yazdırın. Çok sayıda gereksiz sayfa (ve maliyet) içeren eksiksiz bir broşür teslim etmenize gerek yoktur.

• Potansiyel müşterinizin ilgisini çektiğini bildiğiniz klasör eklerine müşteriye has bilgileri gönderin. Pazarlamada kişiye özellik ya da kişiselleştirme her zaman kazanır. Bu müşterilerinize eşsiz olduklarını düşündürmenin en iyi yoludur. 

Özellikle eğitim sektöründe prezentasyon dosyaları tek kullanımlık olmamalıdır. Ürettiğimiz dosyaların uzun ömürlü olmasına dikkat ediyoruz. Dayanıklı yüzey kaplamaları ile birden fazla etkinlikte kullanılmasını ve uzun yıllar dayanmasını sağlıyoruz.

Sunum Dosyalarının Basımı Nasıl Yapılır?

Daha fazla dayanıklı olması için Lito baskı ile sunum dosyalarımızı üretiyoruz. Üretim süreci şu şekilde işlemektedir.

• Basılacak kart (örneğin 330 gsm) tasarlanan boyutu ile etrafından kesimi yapılır.

• Oluşturulan omurga katlanarak katlanır hale getirilir. Ekstra kapasite için omurga kısmı genişletilebilir. Bu kişinin ihtiyacına göre şekillenebilir.

• En son sunum cebi yapıştırılır. Bir veya iki cep oluşturulabilir. Ceplere oval kesimler kazandırılabilir.

Klasörünüz için çeşitli sonlandırma/tamamlama seçenekleri mevcuttur. Örnekler: https://www.matbaanyaninda.com/dosya

Sunum Dosyasının Son Halini Alması

• UV vernikli klasörler

• lamine klasörler

• kabartma ve gravür baskı

• folyo bloklama

• Altın varaklı baskı

Yukarıda sayılan işlemlerin bir veya birden fazlası kullanılarak da bir kompozisyon oluşturulabilir. Gravür baskınızın UV vernikli olarak basımı yapılabilir.

Sunum Dosyaları Boyutları

Sadece kendinizi A4 ve A5 boyutu sunum dosyaları ile sınırlamanız gerekmiyor. İşte size birkaç seçenek

Cüzdan boyutlu sunum dosyaları

Zarf Boyutlu sunum dosyaları

Kelebek dosyalar (4 tarafa açılabilir)

Kare baskı dosyalar

Sunum dosyalarında kullanılan malzemeler ve katlanma seçeneği sınırsızdır diyebiliriz. Plastik, karton, çıtçıtlı, lastik ataşlı hatta fermuarlı seçenekler dahi mevcuttur. Sunum dosyaları hazırlama ve üretme kişinin hayal gücü ile sınırlıdır.

Sizlerde eğer sunum dosyasına ihtiyacınız varsa ve bu konuda işletmenizin farkını ortaya koymak istiyorsanız kişiye özel sunum dosyaları veya hali hazırdaki geleneksel dosyalara sitemizden göz gezdirebilirsiniz. Ücretsiz olarak tasarım desteği sunuyoruz. Sizleri de tasarım ve üretim sürecine dahil etmek bizim için büyük bir keyif.

Işık Reklam Whatsapp Numarası