Bir Reklam Aracı Olarak Broşür Nedir?

Ürünlerimizin bir kısmının tek bir ufak sayfaya sığdırılarak cepte taşımaya olanak sağlayan kağıtlardır diyebiliriz. Ancak bu çok basitçe bir tanım oldu. Broşür nedir ne işe yarar sorusuna akılda kalıcı kısa bir cevap bulmak gerekirse iki kelime ile “el ilanı” demekte bir sakınca görmüyoruz.

El İlanı Nedir?

Sonra aklımıza takılan bir diğer soru ise broşür kimler için hazırlanmıştır sorusudur. Reklam ihtiyacı doğan herkes için broşür hazırlanabilir. Bir lokantadan süs eşyası satıcısına yahut bir giyim mağazasından bir telefoncuya kadar her kesimin reklam ihtiyacını karşılamak için hazırlanabilirler.

Broşür hazırlama konusunda ilgi ve dikkat çekici olmasına ve reklamı yapılacak ürün ya da hizmeti yansıtacak nitelikte olmalıdır. Broşür nerelerde kullanılır sorusunun cevabı broşür hangi amaçla hazırlanmıştır sorusunu önümüze getirmektedir. Çok çeşitli broşür seçenekleri ve örnekleri bulunmaktadır. 

Broşür örnekleri, aktüel broşürler (bim broşür, a101 broşür, şok broşür) gibi broşürleri daha önce kesinlikle görmüş veya posta kutunuzdan toplamışsınızdır. İhtiyacınız olan broşürü hazırlatmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzman reklam tasarım ekibimiz size özel renklerle sizi yansıtacak akılda kalıcı bir broşür tasarımı yapacaktır. 

Broşür Fiyatları

Peki broşür fiyatları ne kadar dediğinizi duyar gibiyiz. Broşürler fiyatlandırılırken iki önemli kriter mevcuttur. Bir tasarım maliyeti ikincisi baskı maliyetidir. En iyi ve kaliteli broşür Ankara firmaları arasında genellikle binlik gruplarda baskı yapılmaktadır. Miktarınızın artması seri baskı birim maliyetini düşürecektir. Tabi genel bir kural olsa da istisna durumlar baskı çeşidinize göre değişiklik gösterebilir.

Kabartma baskılar kullanılan ya da her broşür için özel işçilik gerektiren tasarımlar ender görülse de maliyeti artırmaktadır. Size en uygun maliyet için firmamızla görüşebilir tasarım fikirlerini alabilirsiniz. Kullanılacak kâğıt kalitesine göre tasarım çözünürlüğü de değişmektedir. Aslında iki ayrı kriter olarak saysak dahi tasarım ve baskı bir ön fikir hazırlığı gerektiren ortak aşamalardır.

Işık Reklam Whatsapp Numarası