0 TL

Afiş 32x47 cm 10 adet 170 gr Parlak Kuşe Kağıt Renki Baskı En Uygun Fiyata Ankara içi Ücretsiz Kargo

Afiş 32x47 cm 10 adet 170 gr Parlak Kuşe Kağıt Renki Baskı En Uygun Fiyata Ankara içi Ücretsiz Kargo

170gr Parlak Kuşe Kağıt, Renki Baskı. 

Teslim Süresi: Tasarım Onayından Sonra aynı gün içerisinde kargo.

*Ücretsiz tasarım desteği.

"Farklı Özelliklerdeki Ürünleriniz İçin İletişime Geçebilirsiniz." 

Afişler, markanızı büyük kitlelerle buluşturmak için en etkili iletişim araçlarından biridir. Hem iç mekanlarda hem de sokak, bina duvarları ve toplu ulaşım araçları gibi dış mekanlarda kullanabileceğiniz poster baskı, tek bir gün içinde bile binlerce değişik kişiye ulaşmanıza imkan sağlar. Dikkat cazibeli bir tasarım ve çarpıcı söz yardımıyla bir anda büyük etki yaratmanız mümkündür. Hedef kitlenizin en oldukca ziyaret etmiş olduğu mekanlarda yer vereceğiniz afişler, markanızın uzun süre akılda kalmasına destek olur.

Afişler, kurumsal firmaların kullandığı bir kontakt yöntemi olarak her zaman popülaritesini koruyor. Birbirinden yaratıcı tasarımlara imza atarak dikkatleri üzerine çekme olanağına sahip olan firmalar, MatbaanYaninda.com kalitesiyle basılan afişlerin yazılı ve görsel gücünden faydalanarak kısa sürede büyük etki yaratmaktadırlar.

MatbaanYaninda.com üzerinden online olarak poster baskı siparişlerinizi vermeniz ise çok kolay. Baskıya hazır olan tasarım dosyanızı müsait formatta olduğundan güvenilir olduktan sonrasında bize iletin. Online basımevi hizmetinden faydalanmak için ardından arzu ettiğiniz poster boyutunu ve basılacak afiş adedini seçmeniz yeterli. Parlak kuşe kağıda yapılma kaliteli bir baskıyla süratle elinize ulaşan afişleriniz için izleyeceğiniz en ekonomik yöntemi sunan MatbaanYaninda.com, online afiş çalışmalarınız için ustalaşmış kadrosuyla her vakit yardımcınız olur.

Reklam amaçlı kullanacağınız afişlerin tasarımı, minimum içerisinde yer alan metinler kadar önemlidir. Çarpıcı öğelere yer vermeniz, her gün büyük kalabalıkların geçip gittiği sokaklarda dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlar.

Afiş üstündeki mesajların algılanabilir olması için, belli bir mesafeden de okunabilir olması gerekir. Font seçerken bu durumu göz önünde bulundurun.

Eğer büyük boy bir afiş tasarlamayı düşünüyorsanız, kullanacağınız görsellerin çözünürlüklerinin de yüksek olmasına dikkat edin. Kaliteli bir baskı elde edebilmek için yüksek çözünürlüklü görseller veya vektörel imajlara yer verebilirsiniz.

Işık Reklam Whatsapp Numarası