220 TL

Lüks kahve setleri geleneklerimizi yansıtan yegâne ürünlerin başında gelmektedir. Evlerinizde veya işyerlerinizde önemli kişi ve misafirleri ağırlarken kullanabilirsiniz.

Lüks kahve setleri geleneklerimizi yansıtan yegâne ürünlerin başında gelmektedir. Evlerinizde veya işyerlerinizde önemli kişi ve misafirleri ağırlarken kullanabilirsiniz.

LÜKS KAHVE FİNCANI TAKIMI ve SETi


Lüks kahve setleri geleneklerimizi yansıtan yegâne ürünlerin başında gelmektedir. Evlerinizde veya işyerlerinizde önemli kişi ve misafirleri ağırlarken kullanabilirsiniz. Misafir ve ziyaretçilerinize verdiğiniz önemin göstergesidir.

Türk kahvesi sadece bir içecek değil aynı zamanda, sosyalleşmek için kültürel boşlukları, toplumsal değerleri ve sevgiyi bir araya getiren toplumsal bir faaliyettir. Sizlerde bu anlayış doğrultusunda böyle kültürel ve toplumsal bir değeri lüks kahve setleri kullanarak taçlandırabilirsiniz.

Kahve setleri arasından en çok tercih edilen ürünler: Lüks metal kahve takımları, lüks porselen kahve setleri, lüks kahve fincan takımları, metal kutuda lüks kahve fincan takımları, ahşap kutuda lüks kahve fincan takımları, Osmanlı kahve fincan takımları, deri kaplama fincan setleri başlıca tercih edilen kahve setleri arasındadır.

Hediyelik lüks kahve seti veya promosyon kahve seti olarak alabilirsiniz. Özellikle iş yerlerinde hediyelik kahve setleri çok kullanılmaktadır. Kurumunuzun veya ofisinizin müşterilere ve misafirlere verdiği önemi ortaya çıkarma da oldukça önemli görev üstlenir.

Ankara Matbaa ve Baskı adresinden lüks kahve setlerimize göz atabilirsiniz. Setlerimizi deri kaplamalı, metal etiket baskılı, cezvesi, gümüş kaplama fincanları ve Mehmet Efendi kuru kahvesiyle sizlere sunmaktayız.

Aklınıza takılan her türlü soru için alanında uzman olan personelimizi iletişim bilgilerimizdeki numaralardan arayarak toptan ve perakende lüks kahve takımı satış fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

MY-VK-1008 Lüks Kahve Seti

Metal Etiket Baskı  ​Ebat: 24x24x8,5cm

Deri Kaplama Kutu, Gümüş Kaplama Fincan ve Cezve, Mehmet Efendi Türk Kahvesi

Teslim Süresi: 3 iş günü içerisinde kargo

"Farklı Özelliklerdeki Ürünleriniz İçin İletişime Geçebilirsiniz." 

Benzer Ürünler

Işık Reklam Whatsapp Numarası