95 TL

İş arkadaşlarınız veya personeliniz, o şirkette veya kuruluşta kim olduğunuzu bilir. Masa isimlikleri, firmanızdaki veya iş yerinizdeki ziyaretçilerin size profesyonel olarak hitap etmesini kolaylaştırır.

İş arkadaşlarınız veya personeliniz, o şirkette veya kuruluşta kim olduğunuzu bilir. Masa isimlikleri, firmanızdaki veya iş yerinizdeki ziyaretçilerin size profesyonel olarak hitap etmesini kolaylaştırır.

KİŞİYE ÖZEL MASA İSİMLİĞİ


Ofisinizde veya makamınızda profesyonel görünümünüzü tamamlamak için masa isimliklerine sahip olmak çok önemlidir. İş arkadaşlarınız veya personeliniz, o şirkette veya kuruluşta kim olduğunuzu bilir. Masa isimlikleri, firmanızdaki veya iş yerinizdeki ziyaretçilerin size profesyonel olarak hitap etmesini kolaylaştırır.

Çok önemli olan masa isimlikleri sadece şirketlerde veya firmalarda değil, danışmalarda, mağazalarda ve ihtiyaç duyulan başka yerlerde de kullanılabilir. İsteklerinize veya ihtiyaçlarınıza göre tasarlanabilir ve kişiselleştirilebilirler. Kişiye özel masa isimliği de yapılabilir.  

Birçok farklı materyalden yapılan masa isimlikleri özellikle, metal masa isimlikleri, ahşap masa isimlikleri, kristal masa isimlikleri, mermer masa isimlikleri, pleksi masa isimlikleri, prinç masa isimlikleri olacak şekilde  üretilmekte ve en çok tercih edilen isimlikler arasında yer almaktadır. Meslek gruplarına göre de masa isimlikleri üretilmektedir. Özellikle doktor, avukat, mühendis masa isimlikleri çokça tercih edilmektedir. Lüks ve modern masa isimliklerinin tercih sebebi ürünün bir kere satın alınmasından kaynaklanmaktadır.

Önem ve değer verdiğiniz ticaret yaptığınız şirket çalışanlarına promosyon masa isimlikleri hediye edebilirsiniz. Bu sayede sizlerin şirketine olan bağlılıkları artacaktır.

Son yıllarda masa isimliği hediye etmek oldukça popülerleşti. Sevdiklerinize ve değer verdiğiniz şahıslara hediyelik masa isimliği vermek son derece heyecan verici olabilir. Yeni terfi almış birisine nadiren verilebilecek hediyedir.
Masa isimliği kullanmanın önemi ve avantajları:

1. Sizi tanınır kılar ve zaman kayıplarının önüne geçer.
2. Makam sahibi iseniz size nasıl hitap edileceği ile ilgili karşınızdakine önden uyarı verir.
3. Tanınmayan şahısları bulmada fayda sağlar.
4. Çalışanlarınıza konumunuzun önemini bildirir.
5. Ofisinizde veya makamınızda daha organize görüntü sağlar. Çalışanlarınızı veya misafirlerinizi etkiler ve saygı uyandırır.
6. Son derece dayanıklıdır ve asla aşınmaz ve yıpranmaz.

Sizlerde profesyonel görünümlü, farklı ve modern masa isimliği istiyorsanız Ankara Ofset Baskı: www.matbaanyaninda.com adresimizden masa isimliği örneklerimize göz gezdirebilirsiniz. Sadece isimle kalmayıp şirketinizin ismi ve logosunun da basımını yapabiliriz. 
Aklınıza takılan her türlü soru için alanında uzman olan personelimizi iletişim bilgilerimizdeki numaralardan arayarak toptan ve perakende masa isimlikleri satış fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

MY-MI-01 Masa İsimliği

​Ebat: 10x11x16

Teslim Süresi: 2 iş günü içerisinde kargo

"Farklı Özelliklerdeki Ürünleriniz İçin İletişime Geçebilirsiniz." 

Benzer Ürünler

Işık Reklam Whatsapp Numarası