90 TL

Kişiye Özel Resimli Mouse Pad modeller, çeşitler, ebatlar, en uygun fiyat. Online sipariş ile Ankara içi ücretsiz kargo.

Kişiye Özel Resimli Mouse Pad modeller, çeşitler, ebatlar, en uygun fiyat. Online sipariş ile Ankara içi ücretsiz kargo.

10 Adet
  • 10
  • 25

KİŞİYE ÖZEL RESİMLİ MOUSEPAD BASKI

Ofislerimizde ve evlerimizde bilgisayarların en önemli aksesuarlarından biri olan mousepadler (fare altlığı) kullanıcıların rahat çalışabilmesi için geliştirilmişlerdir. Pürüzlü yüzeyleri sayesinde imlecin istediği noktaya getirilmesinde çok büyük kolaylıklar sağlarlar. Sadece bu kullanım amacı dışında uzun süreli aynı yerde kalması ve göz önünde olması onu promosyon ürünü olarak cazip kılmıştır. Promosyon amaçlı mousepad üretimi her zaman olduğu gibi günümüzde de rağbet görmektedir. Firmanızın reklam ve tanıtımını yapmak istiyorsanız mousepad kullanmak sizin için cazip olabilir.

Şekil, ebat ve desenlerine göre çok farklı mousepad modelleri bulunmaktadır. Özellikle bilek destekli mousepadler oldukça fazla kullanılmaktadır. İsterseniz kişiye özel mousepad yaptırabilir ve istediğiniz şekilde tasarlayabilirsiniz. Sevdiklerinizin resimli mousepad lerini yaptırabilirsiniz.

Ankara Matbaan Yanında www.matbaanyaninda.com web adresimizi ziyaret edip mousepad seçeneklerimizi ve mousepad kampanyalarımızı gözden geçirebilirsiniz. İsterseniz özel yapım mousepad yaptırabilirsiniz. Sizlere ücretsiz tasarım desteği veriyoruz. En ucuz mousepad fiyatlarının bizde olduğunu garanti ediyoruz. İstediğiniz renk, desen ve modelde üretip sizlere teslimini sağlayabiliriz. Sipariş vermek için lütfen bizlere ulaşın.

Aklınıza takılan her türlü soru için alanında uzman olan personelimizi iletişim bilgilerimizdeki numaralardan arayarak toptan ve perakende mousepad satış fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

21.5x18cm ebatında

Teslim Süresi: Tasarım Onayından Sonra 3-4 gün içerisinde kargo.

*Ücretsiz tasarım desteği.

"Farklı Özelliklerdeki Ürünleriniz İçin İletişime Geçebilirsiniz." 

Benzer Ürünler

Işık Reklam Whatsapp Numarası