90 TL

Bardak Altlıkları Kişiye Özel tasarımlarla Ankara içi ücretsiz kargo imkanı ile matbaanyaninda.com ’da

Bardak Altlıkları Kişiye Özel tasarımlarla Ankara içi ücretsiz kargo imkanı ile matbaanyaninda.com ’da

50 Adet
  • 50
  • 100

BARDAK ALTLIĞI


Bir restoran, kafe veya bara gittiğinizde içeceklerinizin bardak altlığıyla servis edildiğine şahit oluruz. Her ne kadar dekoratif gibi gözükse de birçok işlev gören bardak altlıkları, içeceklerinizin masaya damlamamasına ve iz bırakmamasına, özellikle cam masaların çizilmemesine, hassas mobilya kaplamaların lekelenmemesine ve servis edenlerin bardaklarda bıraktığı çirkin iz ve lekeleri önlemede çok yardımcı olur. Aksesuar ve şık bardak altları olarak da kullanılmaktadır. 

İsterseniz kişiye özel bardak altlığına da sahip olabilirsiniz. Kendinizin ismini yazabilir veya sevdiğiniz birinin fotoğrafını da koyabilirsiniz. Promosyon bardak altlıkları genelde cafe ve restoranlarda tercih edilmektedir. Firmanızın tanıtımı için idealdirler. Cafe ve restoran işletiyorsanız müşterilerinize bardak altlığı hediye etmekten çekinmeyin bu sayede müşterilerinizi sadık müşteri haline getirirsiniz. 

Bardak altlıkların oldukça fazla çeşidi olmasına karşın yapıldığı malzemeler açısından en çok kullanılanları: Metal bardak altlıkları, mantar bardak altlıkları, kağıt bardak altlıkları, karton bardak altlıkları, plastik bardak altlıkları, deri bardak altlıkları, örgü bardak altlıkları hatta seramik ve mermer bardak altlıkları dahil bir çok çeşidi bulunmaktadır. 

İçecek altlıkları özgün ve güzel bir şekilde basılmışsa reklamınızı yapmanın en etkili yollarından biridir. Müşterileriniz özgün ve benzersiz bardak altlıklarını incelemeye başlayacak, daha yakından bakacak ve markanız tanınır hale gelecektir. Maliyetinin düşük olması bu ürünün popülerliğini her geçen gün artırmaktadır.

Ankara www.matbaanyaninda.com firması olarak oldukça geniş yelpazede bardak altlığı çeşitleri ve modelleri üretimi yapmaktayız. İstediğiniz renk, desen ve ebatlarda üretimini ve basımını yapmaktayız. Kişiye özel bardak altlığı konusunda ücretsiz tasarım desteği sunmaktayız. 

Aklınıza takılan her türlü soru için alanında uzman olan personelimizi iletişim bilgilerimizdeki numaralardan arayarak toptan ve perakende bardak altlığı satış fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Teslim Süresi: Tasarım Onayından Sonra 7 gün içerisinde kargo.

*Ücretsiz tasarım desteği.

"Farklı Özelliklerdeki Ürünleriniz İçin İletişime Geçebilirsiniz." 

Benzer Ürünler

Işık Reklam Whatsapp Numarası